ESO Endüstriyel A.Ş. Yeni Fabrika Binasına Taşındı

2005 yılında kurulan ESO Endüstriyel Otomasyon, 2014 yılında taşındığı fabrika binasından taşındı. Kurulduğu günden bugüne gerek ürün gerekse hizmet çeşitliliğini arttırarak Dünya lastik sektörünün öncü markalarına çözüm ortağı olarak referanslarını güçlendiren ve kalitesini sürekli arttıran ESO Endüstriyel Otomasyon müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni bir fabrika binası yaptırdı.

ESO Endüstriyel Otomasyon, teknolojisini ve yetkinliklerini sürekli geliştirerek yarattığı farklılık ve kalite ile müşterilerinin çözüm ortağı olarak maksimum memnuniyetlerini sağlama vizyonuyla yola çıktı. Farklı proje gereksinimlerine özel üretim yapan şirket, 4000 metrekareye alana kurulan yeni fabrika binasında makine test alanının da bulunduğu Ar-Ge bölümüne ayrı bir yer veriyor. Üretim tesisinde ayrıca; Elektrik pano imalat atölyesi, ön imalat bölümü, makine imalat bölümü, montaj hattı ve kalite kontrol bölümleri bulunuyor.

ESO Endüstriyel Otomasyon Karadenizliler Mah. Ordulu Cad. No:36 Başiskele/ Kocaeli adresindeki yeni fabrika binasında çalışmalarına başladı.