ESO Endüstriyel Otomasyon Çalışanlarına İftar Yemeği Verdi

ESO Endüstriyel Otomasyon, Ramazan ayının en güzel geleneklerinden, birlik ve beraberliğin göstergesi olan iftar yemeklerini geleneksel hale getirdi.

Şirket çalışanları her ramazan ayında düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. ESO Endüstriyel Otomasyon ve Erdemtaş Makine merkez fabrika çalışanları ile Bayi Satış Ofisi’nin çalışanlarını Kocaeli’nde Özler Et Restoranda ağırladı. Gerçekleşen yemeğe ESO Endüstriyel Otomasyon Genel Müdürü Sayın Bülent Erdem ile Genel Müdür Yardımcısı Sayın Sezer Ceren Erdem, Erdemtaş Makine Genel Müdürü Sayın Ömer Erdem, yönetim kadrosu ve 73 personel katıldı.

ESO Endüstriyel Otomasyon ve Erdemtaş Makine’ nin ESO Group çatısı altında gerçekleştirdikleri Çankırı’ da bulunan Sumitomo Rubber Ako  Lastik Fabrikası’nın anahtar teslim fabrika montajı projesi için yerleşik düzende kurulan 60 kişilik Çankırı Şantiyesi ekibi ve Brisa Lastik Fabrikası’ nın fabrika montaj projesi kapsamında yine yerleşik düzende kurulan Aksaray Şantiyesinde görevli personel de eş zamanlı olarak iftarlarını açtılar.

ESO Group çatısı altında eş zamanlı olarak verilen iftar yemeklerinde; Ramazan’ ın manevi duygusu, birlik, beraberlik ruhu, paylaşmanın ve dayanışmanın mutluluğu en güzel örnekleri ile yaşandı.