ESO Endüstriyel Otomasyon Unvanını Değiştirdi

Kurulduğu günden bu güne limited şirket olarak müşterilerine çözüm ortağı olan ESO Endüstriyel Otomasyon referanslarından ve hizmet kalitesinden aldığı güçle gelişerek büyüdü ve Anonim Şirket unvanını aldı.

ESO Endüstriyel Otomasyon, teknolojisini ve yetkinliklerini sürekli geliştirerek yarattığı farklılık ve kalite ile müşterilerinin, çözüm ortağı olarak, maksimum memnuniyetlerini sağlama vizyonuyla yola çıktı. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile hareket eden ESO Endüstriyel Otomasyon, 2007 yılında Erdemtaş Makine’nin kurulması ile birlikte ESO Group üyesi oldu. ESO Group Türkiye’ de lastik sektöründe anahtar teslimi fabrika montajı ve bunun için gerekli makine üretimi, proses otomasyonu ve montaj konularında ilk ve tek iş modeline sahip.

ESO Endüstriyel Otomasyon Dünya Markaları İle Elele

Globalleşen sanayide ESO Endüstriyel Otomasyon yenilikçi yaklaşımı, doğru projelendirme, tasarım ve uygulamaları, 1.sınıf kalitede hizmetleri ile yüksek verimlilik anlamında dünya standartlarında etkili çözümler sunmayı prensip edindi. Bu sayede Dünya’nın en büyük lastik ve otomotiv markaları ile projeler üreten, tasarlayan ve hayata geçiren şirketin süreçlerdeki titiz çalışmaları şirkete yurtdışı pazarların kapılarını sonuna dek açtı. Ürünleri ve verdiği hizmetleri ile müşterilerinin verimlilik ve performans üzerine kurdukları işletmelerini daha rekabetçi yapmaya adayan ESO Endüstriyel Otomasyon, gelişim sürecinde çok güçlü adımlar atarak önemli referanslar kazandı.

ESO Endüstriyel Otomasyon, 2018 yılında Brisa İç Satın Alma Departmanı tarafından yapılan çok özel kriterlerin bulunduğu değerlendirmede “En Başarılı 10 Tedarikçi” belgesi almaya hak kazandı. Şirket, en son Pirelli marka lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Lastik Grubu’ nun anahtar teslimi de-montaj, montaj ve lojistik yükleniciliğini üstlendi. Brisa, Petlas ve Sumitomo Rubber Ako Fabrikalarının anahtar teslimi montaj ve makine imalatlarını da halen sürdüren ESO Endüstriyel Otomasyon, geçtiğimiz yıllarda Continantal, Goodyear, Cimcorp, Mecalux gibi Dünya markası şirketlerin de çözüm ortağı oldu.

Güvenilir hizmet ve ürün kalitesi, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve güçlü referansları ESO Endüstriyel Otomasyon’u bir adım daha ileriye taşıdı. Şirket, Dünya standartlarındaki yeni fabrika binasına taşındı ve unvan değişikliğine giderek Anonim Şirket oldu.

Yoluna ESO ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK A.Ş. olarak devam edecek olan şirket, güçlü ve güvenilir adımlarla sektöründe firmaların Global Çözüm Ortağı olmayı hedefliyor.