ESO Endüstriyel Otomasyon İftar Yemeği Verdi

ESO Endüstriyel Otomasyon ve kardeş şirketi Erdemtaş Makine, yurt içinde ve yurt dışında bulunan tüm çalışanları için her yıl düzenlediği geleneksel iftar yemeği organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi.

ESO Endüstriyel Otomasyon ve Erdemtaş Makine, merkez fabrika çalışanları ile Bayi Satış Ofisi’nin çalışanlarını Kocaeli’nde Özler Et Restoranda ağırladı. Gerçekleşen yemeğe ESO Endüstriyel Otomasyon Genel Müdürü Sayın Bülent Erdem ile Genel Müdür Yardımcısı Sayın Sezer Ceren Erdem, Erdemtaş Makine Genel Müdürü Sayın Ömer Erdem, yönetim kadrosu ve 65 personel katıldı.

ESO Endüstriyel Otomasyon ve Erdemtaş Makine’ nin ESO Group çatısı altında gerçekleştirdikleri Çankırı’ da bulunan Sumitomo Rubber Ako  Lastik Fabrikası’nın anahtar teslim fabrika montajı projesi için yerleşik düzende kurulan Çankırı Şantiyesi çalışanları ve Kırşehir’ de Petlas Lastik Fabrikası’ nın fabrika montaj projesi kapsamında yine yerleşik düzende kurulan Kırşehir Şantiyesinde görevli personel de eş zamanlı olarak iftarlarını açtılar.                 

ESO Endüstriyel Otomasyon ve Erdemtaş Makine’nin Cezayir ve Çin’ de devam eden anahtar teslimi fabrika montajı projelerinde çalışan personelleri de bulundukları ülkelerde aynı gün verilen iftar yemeklerinde bir araya geldiler.

ESO Group çatısı altında eş zamanlı olarak verilen iftar yemeklerinde; Ramazan’ ın manevi duygusu, birlik, beraberlik ruhu, paylaşmanın ve dayanışmanın mutluluğu en güzel örnekleri ile yaşandı.